10 Efektyvus namų gynimo priemonių trumparegystė

Ar jūsų vaikas skundžiasi, kad negali aiškiai matyti lentos? Ar jums kyla sunkumų, pripažįstantį asmuo garbanojimo per gatvę? Tada jis gali būti trumpas trumparegystė ar trumparegystė, kad Jūs sergate. Trumparegystė, profanas laikotarpiu, yra nesugebėjimas aiškiai matyti toli objektų. Sąlyga atsiranda dėl lūžio broką į akis. Iš tolimos tikslo dėmesys patenka į priešais tinklainę, o ne ant tinklainės paviršiaus. Sąlyga yra gana paplitęs šiandien. Tiesą sakant, ji labai išaugo per metus beveik vienas iš penkių žmonių, kenčiančių nuo trumparegystės visame pasaulyje.

Trumparegystė yra pirmasis pastebėjo mokyklų vyksta vaikų ir jis progresuoja per paauglystės metų. Sąlyga galiausiai stabilizuosis per anksti suaugus. Trumparegystė reikia gydyti kiek įmanoma greičiau. Neapdorotos trumparegystė gali sukelti visišką degeneracijos akių. Daug galima nuveikti siekiant atidėti arba išvengti tokios būklės. Šiandien mes apsupti daugelio privalumų civilizacijos. Modernus technika padarė gyvenimą paprasčiau, bet taip pat buvo žalingas sveikesnį gyvenimą. Oro kondicionieriai, kompiuteriai, televizoriai, ir kiti tokie dalykėliai vartojate žmones iš gryno pobūdžio naudą. Šiandien beveik vienas milijardas žmonių dėvi akinius ar kontaktinius lęšius, nurodant tam tikros akies problemų epidemijos natūra.

Top 10 Pradžia Peržiūros už Trumparegystė:

Trumparegystė neturi išgydyti, tačiau ji gali būti užkirstas kelias arba atidėtas iki didele dalimi. Įvairūs trumparegystė namų gynimo gali padėti užkirsti jam kelią. Štai keletas patarimų, kurie gali išlaikyti savo akis sveikas ir šviesus:

1. Laiko lauke:

Buvo matyti, kad vaikai, kurie lieka patalpoje didžiąją laiko skaityti ar žiūrėti televiziją, yra linkę į problemą. Svarbu, kad vaikai praleisti laiką lauke. Atsižvelgiant į jų pobūdį žaluma turi aušinimo poveikis akims.

load...

2. Saulė Augimas:

Žiūrėti saulėtekio kiekvieną rytą trijų iki penkių minučių sako, kad būti naudinga į akis. Pabusti anksti kiekvieną rytą ir išeiti pasivaikščioti ar žygį pamatyti saulėtekį. Kelionė bus naudinga jūsų bendrą sveikatą ir kartu žiūrėti didinga saulėtekis bus pagerinti akių sveikatą ir net gydyti trumparegystė.

3. Pratimai:

Lygiai taip, kaip pratimas yra svarbus sveiko kūno, pratimas akims yra vienodai svarbūs. Kiekvieną rytą daryti akies obuolio pratimą. Su rimtu veidu, tiesiog naudokite savo akies obuolio ieškoti aukštyn. Palaikykite 5 sek ir tada atgal į normalią padėtį. Tada atrodo žemyn ir laikykite penkias sekundes. Tokiu pačiu būdu, naudokite savo akies obuolio ieškoti į dešinę ir tada liko be paversti savo veidą. Ar tai penkis kartus. Pasukti savo akių obuolius pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę penkis kartus. Ar šį kasdien ir netrukus pajusite, kad taip, kaip jūs matote pasaulį skirtumą!

4. Pašildyti akies:

Atsipalaiduokite savo akis trina savo delnus, kol šilta, ir apima savo akis su jais. Tai gali būti padaryta bet kuriuo paros metu. Tik tada, kai stresas pradeda nustatyti, užtrukti keletą minučių pertraukos ir daryti šį paprastą pratimą, kuris padės jūsų akys atjauninti.

5. Priežiūra skaitant:

Skaitymas gali būti priklausomybę, bet yra tam tikrų dalykų, kuriuos reikia turėti omenyje, skaitant savo mėgstamą knygą. Venkite skaityti blausioje ar blogos šviesos. Įsitikinkite, kad yra pakankamai lengvas, kad ji ne padermė savo akis. Niekada skaityti važiuojančios transporto priemonės, ji gali būti gana krūvis akims. Skaityti gulint, taip pat gali būti gana žalinga akis.

6. Geri mitybos įpročius:

Wrong maisto įpročiai gali pabloginti trumparegystė. Vartojimas pieno, daržovių turtingas vitaminų A, kaip morkos, špinatai, pomidorai, žalieji žirneliai, apelsinams, sojos pupelių, kopūstų ir tt, yra labai geras akis ir padeda išlaikyti akių problemas baimėje. Tai yra geriausias gamtos gynimo trumparegystė.

load...

7. Gamtos produktai:

Indijos agrastas (Amla) sako, kad būti gera Pradžia Ištaisyti už trumparegystė. Dienos naudojimas jis veikia kaip veiksmingą toniką už akių. Mėlynių ir juodųjų serbentų taip pat yra labai geras akis. Jie padeda sumažinti įtampą akis, gerina regėjimą ir užkirsti kelią tolesniam degeneracija akis. Ištraukos iš vynuogių sėklų gali padėti išgydyti lengvas trumparegystė per daug.

8. Akių Vonia:

Nuovirą pagamintas iš abiejų asiūklio arba į dilgėlinę į litrą vandens yra dar vienas stebuklas tonikas. Parengti ir saugoti sprendimą. Naudojant rankšluostį mirkyti tirpale per akis buvo įrodyta, kad atidėti trumparegystė pradžią.

9. Akių lašų:

Ramunėlės naudojamas kaip natūralus akių lašų užkirsti kelią trumparegystės. Būtinai pasitarkite su gydytoju prieš naudojant bet kurią užsienio medžiaga, kaip akių lašus. Yra keli lašai pagaminti iš ramunėlių, kurie yra prieinami ne vaistinėse, kurie gali būti naudojami be rūpesčių.

10. Caps:

Senovės Indijos tradicinis ajurvedinis preparatas, Caps, taip pat sakė, kad bus geras gerinant regėjimą. Jis taip pat padeda stiprinti akies raumenis ir saugo trumparegystė baimėje.

Atidžiai rūpinasi akies yra labai svarbus, nes nėra išgydyti trumparegystės. Šie paprasti namų gynimo trumparegystė gali padėti jums ilgalaikėje perspektyvoje ir išlaikyti ne tik trumparegystė, bet ir kiti tokie akių problemos mylių. Tavo akys padės jums pamatyti nenuostabu, kad šis pasaulis. Mažiausiai galite padaryti, tai išlaikyti ją sveiką!

Ar turite trumparegystė? Ar bandėte kuri nors iš šių patarimų prieš? Ar pasidalinti savo patirtimi su mumis komentarus skyriuje žemiau!

load...