10 efektyvių namų gynimo priemonių, kad sustabdytų vėmimą nėštumo metu

Ar nėščia moteris, kurie dažnai turi nemalonus ir pykinimą jausmas? Ar ryte ligos per savo nėštumo bėdų jums daug? Nėštumas yra gražus, ir dar labai svarbus etapas moters gyvenime. Ir ryte ligos yra natūralus reiškinys, kuris paveikia daugiausia visoms nėščioms moterims pirmaisiais nėštumo savaičių.

Bet tada, ar yra kokių nors paprastų priemonių, kad gali duoti jums atsikvėpti nuo ryto ligos? Na, yra! Skaitykite žinoti ryte ligos priežastis ir veiksmingas teisių gynimo priemones, kad laikyti jį!

Kokios priežastys Rytas ligos?

Rytas ligos paprastai yra hormonų pusiausvyros rezultatas. Kitos konkretesni priežastys yra:

  1. Perteklius Siekalošana per pirmuosius tris mėnesius
  2. Mažas cukraus kiekis kraujyje
  3. Padidinti progesterono lygius; progesteronas padeda išvengti pirmalaikio gimdymo atlaisvinus gimdos raumenis. Tačiau, progesterono taip pat atpalaiduoja skrandžio ir žarnų raumenis, kuri veda prie padidėjusiam skrandžio rūgščių ir rūgšties refliukso.
  4. Paprastai jums jautresni kvapams nėštumo metu, kuris gali sukelti pykinimą.
  5. Jos apimties padidėjimą bilirubino kiekis (1).

Pradžia Peržiūros Stotelė Vėmimas nėštumo metu:

Dabar, kad žinote, kas sukelia ryte ligos, pažvelgti į įkvėpė namų gynimo dėl šio kančia išvaizdą!

load...

1. Imbieras:

Daugelis tyrimų padarė išvadą, kad imbieras yra vienas iš geriausių gamtos gynimo priemonėmis dėl vėmimas nėštumo metu. Specifinių tyrimų, taip pat tyrinėjo duoti imbiero tabletes pacientams galimybę. Kaip atsargiai priemonę, nepamirškite naudoti gamtines imbierą, nes nėra reglamentas dėl imbiero sumą kapsulę. Visada pasitarkite su gydytoju, prieš pradėdami pasirinkti imbiero pagrindu pagamintas produktas (2).

2. Vanduo:

Gėrimas apkrovų vandeniu. Ji dažnai buvo nustatyta, kad ryte ligos gali sukelti dehidrataciją (3). Priešingai, dehidraciją, taip pat gali sukelti pykinimą. Negerkite per daug vandens iš karto. Geriausia gerti 2 litrus vandens per dieną, bent jau. Gerti tik vandenį, nes šaltas ir saldinti gėrimai gali pabloginti simptomus.

3. Stay Away nuo streso:

Kartais, emocinis trigeriai, kaip stresas gali sukelti ryte ligos. Išlaikyti ramybę ir pabandyti suprasti savo trigerius ir surasti išvengti dalykų, kurie gali sukelti simptomus (4).

4. Akupresūra:

Daugelis tyrimų įrodė, kad P6 ar riešo Akupresūra buvo nustatyta, kad veiksmingai sumažinti ir sušvelninti pykinimo ir vėmimo simptomus nėščioms moterims. Akupresūra, skirtingai nuo jos glaudžiai susijusios medicininės pusbrolis, susijęs su slėgio, o ne adatos taikymo (5).

5. Kitos:

Vienas didžiausių požymių ryte ligos yra jūsų kūnas rodo, kad reikia pailsėti. Įsitikinkite, kad jums nereikia per daryti sau, nes tai yra opus. Turėtumėte gauti daug poilsio ir įsitikinkite, kad jūs miegoti gerai. Nuovargis tik sunkina ryto ligos (6) simptomus.

load...

6. Valgykite mažas, tačiau įprastą maistą:

Binging maisto yra ne protingiausias dalykas, tai kaip ji gali turėti neigiamą poveikį. Aukštos angliavandenių maisto produktai, pavyzdžiui, duona ir krekeriai yra gerai. Kartais ligos blogina jei praleisti savo maistą. Valgyti reguliariai maisto teisinga dozė padeda palengvinti ryte ligos simptomus. Taip pat galite apsvarstyti šaltą patiekalą, kaip pykinimas gali būti sukeltas maisto kvapas, taip pat (7).

7. Pipirmėčių:

Vienas iš geriausių namų gynimo vėmimas ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu yra pipirmėčių. Šis augalas mažina šerdies temperatūra, ramina protą ir slopina norą gerti kažką šalto.

Galite kramtyti kai kurių pipirmėčių lapų arba gauti savo rankas ant kai kurių cukraus be kramtomosios gumos. Jei jums nepatinka kramtomoji guma, galite užvirinti tam tikrą pipirmėčių arbata. Arba galite užuosti tikrą pipirmėčių eterinio aliejaus. Tačiau būkite atsargūs, o jums tai padaryti, kaip stipraus kvapo aliejų gali apsunkinti ryte ligos (8).

8. Vaistažolių:

Jūs taip pat galite išbandyti keletą vaistažolių atleisti ryto ligos simptomus. Daugelis žolelių, pavyzdžiui, ramunėlių, melisos, ir kitų pastilių padėti kontroliuoti pykinimą. Nors šie reiškiniai gali būti gana trumpalaikis, jums reikės maišyti ir rungtynės rasti savo mėgstamą vaistažolių (9).

9. Aromaterapija:

Daugeliu atvejų, aromaterapija gali padėti jums atsipalaiduoti. Tačiau ryte ligos būdinga jautri nosies, o kai aliejus gali pabloginti jūsų pykinimą jausmą. Kai eteriniai aliejai, kurie gali padėti jums sumažinti pykinimą yra:

  • Citrinų eterinis aliejus (10)
  • Kalkių eterinis aliejus
  • Imbieras eterinis aliejus

10. Cinamonas:

Cinamonas buvo nustatyta, kad sumažinti pykinimo jausmą ir slopina ryte ligos (11).

Mes tikimės, kad šie namų gynimo padėti jums gauti atleidimą nuo ryto ligos. Prašome pranešti mums apie kitų namų gynimo vėmimas nėštumo, kurie dirbo už jus metu. Palikite komentarą žemiau!

load...