10 efektyvių namų gynimo priemonių Charlie Horse

Charlie arklys yra bendras terminas, vartojamas aprašyti raumenų spazmus. Šis terminas dažniausiai naudojamas Šiaurės Amerikoje, bet padarė savo kelią į medicinos idioma. Raumenų skausmas ar spazmas gali atsirasti bet kurioje kūno dalį, tačiau terminas daugiau specialiai naudojamos reiškia raumenų skausmas kojų. Kai raumenų yra spazmas, tai sutartis be kontrolės. Jis neturi atsipalaiduoti ir rezultatai skausmo.

Simptomai Charlie Horse:

Jūs galite gauti smogė Charlie Horse bet -Jis gali atsitikti, o jūs plaukimo, bėgimo ar šokinėja. Jos staiga prasidėjęs gali palikti jus su didelio skausmo. Skausmas gali trukti kelias minutes, arba vilkite valandas. Kai jūs gaunate šį staiga spazmas, jūs manote, kad jūsų raumenys yra rišti aukštyn ir įtemptas.

Priežastys Charlie Horse:

 • Yra daug priežasčių, kad tai gali sukelti Charlie Horse skaičius. Kai kurie iš labiausiai paplitusių priežasčių yra:
 • Prastos kraujo apytakos.
 • Per krūvio blauzdos raumenys.
 • Trūksta tempimas prieš treniruotę.
 • Hormonų disbalansas.
 • Pasinaudojus šilumos.
 • Raumenų nuovargis.
 • Dehidratacija.
 • Trūkumas mineralų, tokių kaip magnio ir kalio.
 • Kalcio trūkumas, ypač tuo atveju, nėščiai moteriai.
 • Nervų blogai, o tai gali sukelti dėl nugaros smegenų traumos.

Top 10 Peržiūros Charlie Horse:

Kai Čarlis Jodinėjimas streikų, skausmas gali būti toks stiprus, kad jums atrodys skubios pagalbos. Jūs visada galite pabandyti OTC vaistus, bet ne geriau gydyti sąlyga natūraliai? Yra keletas natūralių priemonių, kurios gali pasiūlyti atleidimą nuo skausminga sąlyga.

1. Masažas:

Masažas blauzdos raumenys, kojų ir šlaunų. Tokiu būdu bus sumažinti spazmus ir pasiūlyti pagalbą. Masažas su pirštais ir nykščiu, siekiant pagerinti kraujotaką pagalba.

load...

2. Tempimo:

Raumenys susiaurėjęs kaip spazmai rezultatas. Siekiant atpalaiduoti raumenis ir atsikratyti skausmo, pabandykite tempimo savo raumenis. Dėl Charlie arklio šlaunies nugaros, žmogus turi traukti kojas tiesiai ir imtis jį į galvą. Dėl skausmas nugaros pusėje šlaunies, reikia traukti kojas tiesiai ir priimti jį atgal į sėdmenų. Vienas turėtų ištiesti priešinga kryptimi spazmas kojas padėti atlaisvinti raumenis ir pasiūlyti greitą palengvėjimą.

3. Vonia:

Maudynės su Epsom druskos į vandenį ir sugeria kūno jame nuo 10 iki 20 minučių suteikia atleidimą nuo raumenų skausmo didžiulis mastu. Atpalaiduojančioje vonelėje yra tai, ką savo stora raumenys reikia!

4. Pakelkite skausmingas dalys:

Pakelti raumenis, kurie yra kentėti dalį. Tai naudinga didinant kraujotaką srityse, o tai savo ruožtu suteikia atleidimą nuo sunkių spazmai.

5. Pateikimas ledo maišelį:

Reikėtų naudoti ledo maišelį ir laikyti jį per raumenis, kurie yra mėšlungį, siekiant gauti tam tikrą palengvėjimą srityje. Bet atsiminkite, kad ledo niekada neturėtų būti naudojamas tiesiogiai ant odos. Ji visada turi būti įvyniojami audiniu ar audinio maišelį arba su tvarsčiu ir tada jis turėtų būti naudojamas skausmingų area.This yra laikoma viena iš paprasčiausių namų gynimo Charlie arklys.

6. Pratimai Reguliariai:

Jie sako, kad prevencija yra geriau nei gydymas. Norėdami išvengti Charlie arklys, jūs turėtumėte pabandyti ir naudotis kasdien tempimo tinkamai, stovi tiesiai, lenkimo kelio ir atsiklaupęs.

load...

7. Tinkamas Dieta:

Daug kartų, Čarlis arklys yra sukeltas dėl būdingų trūkumų organizme. Norėdami išvengti šių trūkumų, svarbu valgyti maistą, kuris aprūpina organizmą visas maistines medžiagas, kurių jai reikia. Turi būti imtasi vaisiai, pavyzdžiui, bananų ir apelsinų jų kalio kiekis. Jis taip pat gali būti atsižvelgiama į papildų galima rasti Heath parduotuvėse formą.

8. Suvartojamų kalcio, magnio:

Kalcio ir magnio yra būtina, siekiant išlaikyti kaulų ir raumenų tinka, sveikas ir stiprus. Šių mineralų vartojimas yra labai rekomenduojama, kad būtų išvengta Charlie arklys.

9. Gerkite Lotą vandens:

Vandens suvartojimas yra dar vienas svarbus būtinybė. Tai padeda sumažinti natrio kiekį organizme, kurie savo ruožtu neleidžia skausmingus raumenų spazmus.

10. Venkite Caffeinated gėrimai ir medžiagos:

Reikėtų vengti vartoja kofeino ir narkotikus be reikalo. Kuo daugiau jūs užpildyti savo kūną su šių dalykų, tuo labiau tikėtina, esate kenčia nuo Charlie Horse!

Nors tai skamba išgalvotas, Čarlis arklys yra problema, dauguma iš mūsų susiduria su tam tikru momentu. Tai nėra būtina skubi medicininė pagalba; Tiesą sakant, jums nereikia kreiptis į gydytoją dėl atleidimo. Bet jei jūs kenčia nuo dažnų seansų raumenų spazmas, kreipkitės į gydytoją-tai gali būti Susiejimo sveikatos būklės simptomas. Bet dauguma iš karto, čia minimi namų gynimo yra viskas, ko jums reikia gauti atleidimą!

Ar šis straipsnis buvo naudingas? Ar pasidalinti savo nuomonėmis su mumis komentarų skiltyje.

load...