10 efektyvių namų gynimo būdų katarakta

Katarakta yra liga, kuri atsiranda per senatvėje. Tai iš esmės yra akies lęšiuko, kuri veikia kaip kliūtis, todėl aišku, žiūri sunku aptemimas. Katarakta atsitikti natūraliai vyresnio amžiaus žmonėms. Per savo gyvenimą, jų akys buvo atliktas tiesioginių saulės spindulių ir ultravioletinių spindulių. Kurti radikalus į akis, galiausiai veda prie kataraktos formavimuisi. Tačiau, tai yra kur kas labiau paplitęs reiškinys tarp rūkalių ir diabetikams.

Top 10 namų gynimo katarakta:

Nors katarakta gali būti pašalintas per operaciją, yra keletas namų gynimo, kad gali būti taip pat naudinga. Pažiūrėkime:

1. Alkoholio Morkų sultys:

Tas faktas, kad morkos padeda pagerinti regėjimą yra dažnas ir žinomas faktas. Morkos yra daug vitamino A. Alkoholio morkų sulčių reguliariai saugo jūsų akys sveikos. Ji taip pat apsaugo katarakta ilgalaikėje perspektyvoje.

2. Citrinų ir rožių vanduo akių lašų:

Paimkite nedidelį butelį ir užpildyti jį su rožių vandens ir citrinos sulčių mišinio lygiomis dalimis. Dabar, viską gerai išmaišykite. Paimkite akių lašintuvu ir užpildyti jį su jo maksimalios ribos. Dabar, įdėti šio mišinio abiejų jūsų akis lašas. Jūs pajusite deginimo pojūtis, dėl kurių jūsų akys gali palaistyti. Bet tai yra veiksminga gydyti kataraktą.

load...

3. Vartok anyžių sėklas:

Reguliarus vartojimas anyžių gali išgydyti kataraktą. Vartok bent 6 gramų anyžių apie kasdien, du kartus per dieną ir pamatysite teigiamą poveikį anyžių per trumpą laiką.

4. Valgykite žalio česnako:

Valgyti nuo 2 iki 3 skilteles žalio česnako kasdien padeda išvalyti ir gerinti savo regėjimą. Jei manote, kad jūsų regėjimas tampa neryškus labai dažnai, tada pabandyti šį namų gynimo ją ištaisyti.

5. Gerkite Moliūgų sultys:

Panašus į morkų sulčių, moliūgų sultys taip pat siūlo veiksmingą gydymą ir prevenciją, skirtą katarakta. Tiesą sakant, ji yra moliūgų gėlės, iš kurių sultys yra išgauti. Jei nenorite gerti moliūgų sulčių, jūs visada galite užpilkite jūsų akis sultis ir laikyti apie 15 minučių reguliariai.

6. Medus akių lašai:

Medaus naudoti kaip išgydyti kataraktą priemonėmis gyvuoja nuo Egipto faraonų metu. Medus yra pripažįstamas kaip natūralus antioksidantas. Jis efektyviai kovoja su infekcijomis ir ligomis. Taikant medaus jūsų akis į akių lašų forma, gali būti labai naudinga gydant kataraktą.

7. Valgykite migdolų:

Sugerti kai migdolus vandenyje per naktį. Ryte nulupkite juos išjungti ir valgyti juos. Galite kartu tai su stikline pieno. Tai ne tik padeda gydant kataraktą, bet taip pat gerina savo regėjimą.

load...

8. Kalendra ir anyžių mišinys:

Mes jau žinome, kad anyžių yra naudingas gydant akių ligas. Tačiau, kai anyžių ir kalendros milteliai sumaišomi su trupučiu rudojo cukraus, jis tampa stiprus mišinys, kad gali būti vartojamas kasdien natūraliai gydyti kataraktą.

9. Valgyk Špinatai:

Špinatai labai naudingi mūsų kūnuose. Dabar, mes pasakyti, kad špinatai yra geras jūsų akis taip pat. Tai yra todėl, kad špinatai yra karotinoidų, kurie reikalingi pagal mūsų akis tinklainėje.

10. Žalios daržovės:

Didinti žalios daržovės suvartojamų dietos, ypač tuos, kurie yra daug vitaminų C ir E. Tai padeda pagerinti akių regėjimą ir gydant kataraktą.

Atlikite šiuos TOP 10 katarakta namų gynimo, kad išvengtumėte jūsų akys valdomas. Pasidalinkite savo atsiliepimus žemiau pastabų skiltyje.

load...