10 Echinacea pavojingas šalutinis poveikis

Ežiuolė yra žolė su rūšių ir daugeliu vaistų naudą įvairovė. Šaknis, lapai, o augalo žiedai yra naudojamas gydymo tikslais. Tačiau naudojant jį daugiau, nei rekomenduojama dozėmis gali būti žalingas jums.

Top 10 Ežiuolė šalutinis poveikis:

Norite sužinoti, kaip ši žolė gali užtrukti rinkliava jūsų sveikatai? Skaitykite žinoti apie 10 geriausių šalutinio poveikio ežiuolės:

1. Žalos Kepenų:

Jei jau per kepenų transplantacijos ir vartoti ežiuolės tol, kol 8 iki 10 savaičių, jums gali baigtis kenkia jūsų kepenims dideliu mastu. Didelės dozės žolė padidinti kepenų fermentų funkcijas žymiai, kuris daro transplantacijos pacientui pažeidžiami įvairių kepenų sutrikimų ir galiausiai kenkia organų. Jis taip pat gali sukelti kepenų uždegimą žmonėms, kurie vartoja anaboliniai steroidai, metotreksato, amiodaronas, ir kitus panašius vaistus reguliariai.

2. Autoimunines sutrikimas:

Nesaikingas ežiuolės gali užtrukti rinkliava jūsų imuninę sistemą. Kaip rezultatas, gali pasireikšti sunkus autoimuninius sutrikimų, tokių kaip sisteminė raudonoji vilkligė (SLE), paprastosios pūslinės, tipo – 1 diabeto, išsėtinės sklerozės (MS), reumatoidinio artrito, tuberkuliozė, ŽIV / AIDS, tam tikrų vėžio rūšių, ir taip toliau. Atsižvelgiant žolė, o naudojant imunodepresantu taip pat gali sumažinti savo imunitetą galią.

load...

3. Sukelia Kraujo sutrikimai:

Pasak mokslininkų, perteklinio ežiuolės gali sukelti tam tikrų kraujo sutrikimų, vadinama trombocitopeninė purpura (TTP), kuris gali sukelti daugybė mažų ir didelių kraujo krešulių per kraujagysles per visą kūną. Tai sumažina trombocitų skaičius, taip pat baltųjų kraujo kūnelių (WBCs) į kraują ir apriboja gryno, deguonies prisotintu krauju tekėjimą į galvos smegenų, širdies ir inkstų. Tai sunkus šalutinis poveikis ežiuolės gali sukelti sveikatos problemų.

4. Sutrikimų, skrandžio:

Kaip ir daugelis kitų augalų, valgyti daug Eechinacea taip pat galite palikti mus su skrandžio. Įvairūs požymių, kad jums gali tekti susidurti, yra skrandžio skausmas, pilvo spazmai, pilvo pūtimas, raugėjimas, viduriavimas ir tt Įsitikinkite, kad jūs jį kaip už gydytojo rekomendacijas, kad būtų išvengta tokių situacijų.

5. Astmos:

Žmonės, kurie jau turi kvėpavimo problemas, kaip astma, alergija ir tt, turėtų likti nuošalyje nuo ežiuolės, nes ji gali pabloginti savo sąlygas. Priešingai, tie, kurie turi tokias problemas neturi, taip pat gali kurti naujus simptomus, pavyzdžiui, alergine astma, šienlige, dusulys, krūtinės spaudimas, plaučių spazmas, švokštimas, ir taip toliau.

6. Pasireiškia pykinimas / Vertigo:

Buvo pranešta, kad ilgalaikis naudojimas ežiuolės sukelia pykinimą ir galvos svaigimą, ypač tiems, kurie jau yra linkę į šias problemas. Jūs taip pat gali rasti sau kenčia nuo galvos svaigimas, vėmimas, burnos džiūvimas, sumažėjęs pojūtis visame liežuvio, dezorientacija, gerklės skausmas, nemiga ir tt per šį laikotarpį.

7. Priežastys Nenormalus Heartbeat:

Nors nėra jokių įrodymų, leidžiančių manyti, kad ši žolė gali sukelti mirtinų širdies ir kraujagyslių problemų, tačiau jis yra žinomas faktas, kad perteklinio ežiuolės gali sukelti nereguliarus širdies plakimas. Ji iš esmės sukelia prieširdžių virpėjimas arba nenormalus širdies ritmas, kuris yra lydimas švelnaus krūtinės skausmas, alpulys, dreba ir tt

load...

8. Didėja kraujavimo:

Ežiuolė yra žinoma, kad turi anti-koaguliaciją savybių, kurios daro kraujo sunkios krešėjimą, didėja kraujavimo rizika. Taigi, jei jūs planuojate eiti per operaciją, įsitikinkite, kad jums nustoti vartoti šį žolė. Arba kitas, jums gali tekti susidurti sunkių komplikacijų dėl ekstremalių kraujo netekimo.

9. Sukelia alergines reakcijas:

Alerginės reakcijos taip pat yra gana paplitusi žmonių dažnai vartoja ežiuolės. Tie, kurie turi jautrumą Ambrozija, medetkų, saulutes, ir panašių kitų augalų, yra žinoma, kad labiau pažeidžiami alergijos sukeltų ežiuolės, tokių kaip bėrimas, paraudimas, veido patinimas, uždegimas, niežulys, dilgėlinė, o kartais net anafilaksinį šoką.

10. Karščiavimas:

Nors retai, ežiuolės taip pat gali sukelti aukštą temperatūrą vaikams, o kai kuriais suaugusiems. Jis paprastai lydi pasunkėjęs rijimas. Tačiau, patartina, kad jums pasikonsultuoti su gydytoju, jei kyla nors tokia situacija.

Taigi, išlaikyti šiuos dalykus ir apriboti savo Echinacea dozes pakeisti. Tiesiog todėl, kad kažkas yra gerai mūsų sveikatai nereiškia turėtume atsisakyti visų atsargūs ir besaikis jo! Žinoti, kiek ežiuolės tinka jūsų sveikatai ir niekada peržengti rekomenduojama dozė-jei jums sekti nurodymus, jums bus suteikta galimybė pasinaudoti šios žolė naudą nesirūpindami savo šalutinį poveikį.

Ar žinote apie šiuos ežiuolės šalutinis poveikis? Ar žinote bet kokią kitą? Ar pasidalinti su mumis komentarus skyriuje žemiau.

 

load...